Hemen Arayın
+90(252) 530 0051
Tatile yeni bir anlam katıyoruz...

Hakkımızda

Bodrum Milas hava limanına 8 km mesafede yer alan tesisimiz, 143 adet odasıyla, kendine ait plaj ve Beach Club ‘ıyla herşey dahil hizmet vermekte olup bölgenin en geniş Spa-hamam kompleksine sahip tesisidir.

Güllük, Türkiye'nin Ege Bölgesi'nde, Milas-Bodrum karayolu üzerinde, Milas-Bodrum Havalimanı (BJV) kavşağından ayrılan 8 km’lik bir sapaktan sonra varılan koyda yer alır. Güllük Körfezi, Milas ilçesine bağlı bir mahalle konumunda olmakla birlikte, kasaba görünümüne sahiptir. Bodrum’un kalabalığı ile tezat oluşturan sakin atmosferli bir tatil yöresidir. Bodruma sadece 40 km mesafede oluşunun yanı sıra kendine özgü taş evleri, taş sokakları ve balık çeşitliliği ile Egenin saklı kalmış bir incisidir. Gün batımı Güllükte bir başka izlenir. Tam karşısında Kıyıkışlacık, hemen yanında ise Boğaziçi koyu yer alır.

Son yıllarda bölgeye yapılan yatırımlarla Güllük adeta bölgenin cazibe merkezi haline gelmiştir. Bununla birlikte, hizmete yeni açılan uluslararası limanı ile ticarete köprü niteliği taşırken yeni yapılan Marinası ile de mavi yolculuk severlerin talep ettiği bir hedef varış noktası haline gelmiştir.

Roseira Beach Resort , tam da Güllük’te bu bahsettiğimiz güzelliklerin arasında yer alır. 2022 yılında Kırdağ Şirketler Grubu’na yeni katılan tesisimiz otelciliğe yeni bir bakış açısı ve yeni bir hizmet anlayışı kazandırmıştır. Baştan aşağı yenilenmiş genel alanları ve yeniden dizayn edilmiş ana restaurantıyla misafirlerine kapılarını resmen açmış bulunmaktadır Tesisimiz

Hakkımızda